Hizmet şartları

BİLGİLENDİRME VE AÇIK RIZA METNİ

Sevgili müşteri adaylarımız ve müşterilerimiz, kişisel verilerinizin işlenmesi süreçleri ile ilgili sizlere sunduğumuz aydınlatma metnimizde belirttiğimiz üzere, bazı kişisel verileriniz ancak sizlerin vereceği açık rıza kapsamında işlenebilecektir. İşbu metin açık rızanız dahilindeki kişisel veri işleme süreçlerimiz ile ilgili bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Öncelikle belirtmek isteriz ki aşağıda yer alan süreçlerde belirtilen kişisel verilerinizin işlenmesi için açık rıza verme zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Hizmet şartlarını kabul etmeniz ve açık rıza vermeniz halinde;

  • Hizmetlerimizle ilgili tanıtım, reklam, pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, sizlere yeni kampanyalarımız hakkında bilgi verilmesi amacıyla iletişim bilgileriniz işlenecektir.
  • Ön görüşme esnasında ve/veya sonrasında paylaşacağınız sağlık hizmetine ilişkin görselleriniz sağlık hizmeti talebinize ilişkin sürecin detaylandırılması, ön çalışmanın yapılabilmesi, müşteri memnuniyeti kapsamında talep ve şikayet süreçlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenecek ve yetkili iş ortağı doktorlarımız, sağlık kuruluşları ile paylaşılacaktır.
  • Ön görüşme esnasında ve/veya sonrasında paylaşacağınız sağlık bilgileriniz, sağlık hizmeti talebinize ilişkin sürecin detaylandırılması, ön çalışmanın yapılabilmesi, sağlık hizmetinden en doğru şekilde faydalanmanız amaçlarıyla işlenecek ve yetkili iş ortağı doktorlarımız, sağlık kuruluşları ile paylaşılacaktır.
  • Sağlık hizmetine ilişkin öncesi/sonrası görselleriniz şirketimizin ve işlem gerçekleştiren doktorlarımızın reklam ve tanıtımının gerçekleştirilmesi, potansiyel müşterilerimizin bilgilendirilmesi amacıyla sosyal medya hesapları ve internet sitesinde paylaşılacaktır.
WordPress PopUp Plugin